Darmowa wysyłka Paczkomatami od 149zł! | Szybka dostawa! Wysyłamy w ciągu 24h!

Zaczynamy! #dzikiblog
9.jpg
Piotr Lewandowicz


Witaj!

Jestem Piotrek, zacząłem się wspinać dwa lata temu, a prawie roku temu (dokładnie 14 października 2016 roku) udostępniłem na facebooku pierwszy post jako grimpi.

Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś, bardzo się cieszę, że to właśnie w ten sposób się poznajemy! Dlaczego? Bo jesteśmy czymś więcej niż marką odzieżową (jeśli jeszcze nie wiesz, co dla Ciebie mamy oprócz tego artykułu, kliknij tutaj). Chcemy uczyć, opowiadać, inspirować i być z Tobą wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z wyzwaniami i wysokością.

Pierwszy post grimpi zamieszczony na facebooku

Dlatego właśnie, prawie po roku działalności (lepiej późno niż wcale :)) zaczynamy prowadzić nasz Dziki BLOG. Tak wiem, wielu z Was wzniesie w tym momencie oczy ku górze i stwierdzi, że "przecież wszyscy to robią, to nic specjalnego, człowieku". Rzeczywiście, blogowanie jest już bardzo powszechne i jeśli ktoś się za to bierze, można się tylko zastanowić dlaczego tak późno. Mógłbym Ci teraz odpowiedzieć na to pytanie, ale po pierwsze nie chcę, by ten pierwszy post był nadmiernie długi, a po drugie mam zamiar zrobić to w innym artykule i obiecuję, że będzie to ciekawe (także warto czekać) :)

Powiem Ci zatem dlaczego zaczynamy blogować i nie boimy się wchodzić na te nieznane nam jeszcze tereny. Zaczynamy i nie mamy żadnych obaw, ponieważ wszystko co robimy opieramy na ludziach. Tworzymy nasze rzeczy dla Ciebie, słuchamy Twoich uwag, chcemy jak najwięcej z Tobą rozmawiać, żeby zrozumieć Twoje potrzeby, a przede wszystkim chcemy być jak najbliżej Ciebie, bo przecież #laczynaswspinanie :)

Największą siłą naszego bloga i jego filarem będą ludzie. "Jak to?" - zapytasz. Odpowiedź jest prosta. Kolejne artykuły na naszym blogu będą tworzone przez bardzo ciekawe osoby ze świata wspinaczkowego i nie tylko. Możesz sobie zatem wyobrazić, że każdy kolejny artykuł będzie zagadką (czasem również i dla nas).

Wpisując w wyszukiwarce adres www.grimpi.pl będziesz wchodził do świata, w którym o wspinaniu opowiadają przeróżni ludzie, a każda z tych osób ma inny charakter, inny styl pisania i inną historię do przekazania. Tworzę dla Ciebie taką stronę, którą sam chciałbym odwiedzać. Sam również będę chciał się z Wami dzielić różnego rodzaju sprawami, a będą to przede wszystkim ładnie opisane porażki, które spotkały mnie w pracy nad nowym wyzwaniem. Prawda, że interesujące? :)

Nadal czytasz? Świetnie, uznam to za mój osobisty sukces! W końcu zacząłem prowadzić blog, a utrzymanie Twojej uwagi nie jest łatwą sprawą, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego dziękuję. Dziękuję, że jesteś!


Piątka i do następnego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl